Інтернет-магазин дзеркал і меблів із скла
Наші
телефони
Графік
роботи
09:00 - 19:00
Без вихiдних
Купити дзеркало в Запоріжжі

І так, як же купити дзеркало в Запоріжжі?

Запоріжці гідно оцінили нашу продукцію та наш сервіс. Купуючи дзеркало в нашому магазині, Ви можете замовити кур’єрську, адресну доставку нашої фірми по місту. Кур’єр привезе Вам дзеркало до під’їзду цілим та не пошкодженим. Також, обравши цю послугу – Ви зможете добре заощадити.

Після покупки, Ви можете створити відео-відгук і надіслати його нашому менеджерові, за що гарантовано отримаєте назад 50% вартості доставки собі на телефон, або на кредитну карточку. Купуючи дзеркало в Запоріжжі, Ви також можете скористатись послугами кур’єрської служби «Нової Пошти».

Тут є декілька своїх нюансів. Замовляючи доставку таким чином, у Вас буде 5 діб для того, щоб забрати посилку (з моменту прибуття посилки в Ваше відділення). Слід пам’ятати, що треба вказувати номер відділення «Нової Пошти» треба тільки вантажний(або як вони в них називаються «відділення без обмежень»). Це пов’язано з тим, що вантажі такого типу(в нашому випадку дзеркало) упаковуються в спеціальні палетні борти, флет-бокси, або в дерев’яне обрешетування.

Такі відділення знаходяться:

• Відділення №1 вул. Теплобудівна, 28

• Відділення №2 вул. Карпенка-Карого, 58

• Відділення №3 вул. Айвазовського, 9 (правий берег)

• Відділення №7 вул. Космічна, 119

• Відділення №45 вул. Василя Сергієнка (ран. вул. Задніпровська), 13

Купити дзеркало в Запоріжжі можна і самовивозом. Ви можете приїхати до нас за адресою, завчасно попередившт менеджера по телефону та забрати його прямо з виробництва.

Для більшої зручності для Вас, ми вивозимо товар на парковку ТЦ АМСТОР по вул. Чарівна, 74. Це зроблено для того, щоб Ви довго нас не розшукували та на їхали по поганій дорозі. Також, у кого немає свого транспортного засобу, поруч з парковкою є зупинка громадського транспорту. Підвіз товару на парковку ТЦ АМСТОР по вул. Чарівна, 74 – безкоштовний.

Коментарі

Написати коментар